0531 793 21 08

Duyurular
Web Tasarımı

Firmaları; Internet ortamında milyonlarca Internet kullanıcısına tanıtan ve ürün pazarlamasına destek veren Web sayfaları ; Gün geçtikçe kaçınılmaz bir konuma sahip olmaktadır. Satışları arttırma ve yeni pazarlar elde etmede büyük kolaylıklar sağlarken, aranılan bilgiye en hızlı ve en kolay ulaşımı sağlamaktadır.

Bir ürün hakkında bilgi almak için broşür isteme, telefon etme ve günlerce bekleme zahmetinden kullanıcıları kurtarmaktadır. Çünkü, aranılan yada sunulmak istenen tüm bilgilere web sayfası aracılığıyla ulaşmak mümkündür.

Kurum kimliğini yansıtan; metin, resim,  ses, hareketli görüntü ve grafik animasyonlarından  oluşan web sayfaları; Kurumların imajını güçlendirirken, internet dünyasına açılarak, ürün ve hizmetlerinin  tanıtımına ve satışına önemli ölçüde katkı sağlar. Ayrıca firmaların yönetim, profil, ürün vs. değişiklik ve yeniliklerini, diğer yöntemlere göre çok daha kısa bir sürede ve çok daha ekonomik bir yolla, ilgili kitleye duyurabilir.

İnternette hız, görsellik, bulunabilirlik ve işlevsellik konularını daima ön planda tutmaktayız. Resim seçimi ve çözünürlük ayarlarını, hızdan taviz vermeden gerçekleştirmek, tasarım sırasında arama motorlarının istediği altyapıya uygun çalışmak, içerik olarak ziyaretçiyi tatmin edecek işlevsellikte olmak ve tasarımı en yüksek teknolojileri kullanarak gerçekleştirmek ayrıcalığımızı ortaya koymaktadır.

Web sayfanızı zenginleştirecek yazılım teknolojilerini, amacına uygun ve etkili bir biçimde kullanarak; Dinamik yönetim panelli ve responsive olarak tüm cihazlarda düzgün görüntülecenek web sayfa tasarımları oluşturmaktayız.


Sina Bilgisayar, Çorum Bga Onarımı , Çorum Notebook Onarımı